Choď na obsah Choď na menu
 


O kamarátstve

14. 10. 2009

14.10.2009

                                                                      Streda

Dneska bolo celkom fajn. Až dovtedy do kedy jednu s nás mňa ( Vale ) nevyvolala učiteľka Bieliková k tabuli. Vale to moc nešlo a nechápala čo píše ( píše Pepe). Všimla som si že Emma Paulinyova naša najlepšia kamoška mi za chrbtom povedala: ,, Prečo to tej Val toľko tvrá? Veď povedala že tu skúšku vie na sto percent!" a podobné blbosti. Čo není ani pravda lebo som to ani nepovedala ( píše Vale). Ale dostala som napriek tomu jednotku. Rozhodli sme sa že ju budeme aspoň týždeň ignorovať či sa nám ospravedlní. A raz keď bola Pepe pri tabuli na matike a snažila sa pochopiť príklad Emma ju začala nepekne ohovárať. ,, Čo to tam ta Peťa toľko robí? Tá je teda veď je to také ľahké!" a toto opakovala. No my sme si všimli že čo sme mali D.U mala ju celú zle! Od dneska sme sa rozhodli že ju budeme ignorovať kým nám nepovie pekné: ,,Prepáčte" Takže Emma dúfame že to čítaš a zajtra sa nám ospravedlníš.

To je zatiaľ všetko. Napísali Pepe a Vale.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

odkaz pre zaza

(zuzi, 23. 8. 2010 13:53)

s tebou na plno súhlasím si na pokeci? alebo FB
daj vedet a potom si pokecáme na čísle
000000000000000000000000000 :O)
ty zaza sa spamataj si úplnákrava šak jasné nech ssa ospravedlní ojovárať sa síce nemá ale dostala tá ona priúčku a nech sa pekne ospravereedlní

ako že....

(zaza, 23. 8. 2010 13:50)

Akože pekne smutné...také smutné..že nemám..k tomu asni čo povedať asi toľko že ste riadne kravy ohovárať radšej pomôcť!!!!
ach tá dnešná mládež